13.12.13

DIRTY PLEASURE

Wieczór. J poszedł na trening wyrabiać normę za nas dwoje, ja ćwiczę wzrok przed TV. Mam trochę czasu dla siebie, więc uwalam się na kanapie, wydobywam spod równo poukładanych poduch pilota i robię szybki przegląd sytuacji. Zaraz wstanę i zrobię coś pożytecznego. Zaraz. Na dwójce leci "M jak miłość". Ale obciachowy serial - myślę sobie. Kiepska gra aktorska, drętwe dialogi, kto to w ogóle ogląda. Ktoś musi, skoro puszczają to od tylu lat. Napisy końcowe przerywają moje dywagacje, uff nareszcie koniec. Jadę dalej - na TVN Style powtórka "Kuchennych rewolucji". Krew, sos i łzy leją się na wykrochmalony fartuch Pani Magdy Gessler, publiczny lincz gastronomiczny, można by rzec. Pani Magda wraca do domu, ja wrzucam jeszcze na chwilę MTV. "Ekipa z Warszawy". Czuję się wstrząśnięta i zmieszana. Jak to?! Dlaczego?! Ale..... Wow!!! Dostaję w twarz soczystym dialogiem i zanim zdążę ochłonąć słyszę odgłos klucza w zamku, wrócił J. Co oglądasz? - pyta. A nic, tak sobie skaczę po kanałach - odpowiadam. Przez te dwie godziny nie zrobiłam nic pożytecznego. Straciłam czas na odmóżdżające programy. Ale  nie jest  źle, wiem już przynajmniej kto je ogląda ;)
4 komentarze:

 1. Hahaha...rozbawiłaś mnie tym postem, miałam podobnie wczoraj , skacząc z kanału do kanału ( nie aby popływać ;) ) Gdy człowiek się nudzi, wszystko obejrzy, nawet te bardzo idiotyczne programy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nuda jest chyba zbyt prostym wytłumaczeniem tego dziwnego zachowania :) Może lepiej usprawiedliwiajmy się faktem, że ktoś musi wspierać polską telewizję. W końcu słupki oglądalności same z siebie nie urosną ;) Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. o jessusie, jak bliski jest mi powyzszy tekst! :) ekipa z w-wy, wlasnie wczoraj mialam okazje ogladac...no wlasnie, kto oglada takie programy ;)
  "M jak m" taaa, to na odmozdzenie jest...ale moze to i dobrze...no a Kuchenne, zawsze jednym okiem zerkam... i tak, rzeczywiscie czasem moze minac dobrych kilka chwil, malo konstruktywnie ale wlasnie czasem i tak sie przyda...w natloku innych spraw.. Usciski!

  OdpowiedzUsuń
 3. He he widzę ze jest wiecej osób uprawiających ten wstydliwy proceder;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń